Демонтаж і монтаж

Монтаж – найважливіша подія у житті ваших вікон та  дверей. Вони стають невід’ємним елементом вашого помешкання. Під час монтажу ви бачите, як мрія про комфортний дім успішно втілюється у життя.
В ці миті хочеться, щоб поряд були надійні люди, котрі здатні гарантувати – все буде гаразд і зараз, і через 10 років. Такі люди працюють у монтажних бригадах компанії «Територія комфорту».
Крім якості самих віконних конструкцій, зокрема профільної системи, склопакета, роботи фурнітури, від якісного монтажу найбільшою мірою залежить подальші термін експлуатації, а також якість конструкцій. Сама установка вікон не займає багато часу, але потрібно ретельно підготуватися до приїзду фахівців з монтажу. Для початку, потрібно повністю звільнити вікна від гардин, штор, фіранок і прибрати предмети з підвіконня. Забезпечити вільний доступ до вікна, відсунути меблі. Для того щоб, захистити кімнату від пилу і будівельного сміття, зніміть доріжки і килими, підлогу краще застелити поліетиленом або картоном, бажано простелити на порогах кімнат мокрі ганчірки. Накрийте техніку і меблі поліетиленом.
Установка нових металопластикових вікон, зазвичай полягає в наступному:
  • Демонтаж старих конструкцій;
  • Монтаж нових конструкцій
Установка вікон проводиться в такій послідовності – після демонтажу старих конструкцій, прибираються відливи і підвіконня. Віконний проріз очищається від сміття і пилу. Старі вікна виносяться на сходову клітку. Нові металопластикові вікна виставляє в очищений отвір і вирівнюють за рівнем у всіх площинах. Віконну раму кріплять в отворі на анкера за допомогою дюбелів або анкерні пластини, в залежності від типу Вашого будинку, з усіх чотирьох сторін рами. Підвіконня і відлив кріплять до подставочной профілю, герметизацію монтажного шва виробляють монтажною піною, заповнюючи всі щілини на 100%, щоб не залишалося порожніх проміжків. Після цього в віконну раму встановлюють стулки, регулюють фурнітуру, якщо в замовленні є додаткові аксесуари (москітні сітки або жалюзі) встановлюють їх в останню чергу.
Після виконання монтажних робіт, перевірте роботу фурнітури, огляньте уважно профілі, чи немає тріщин в місцях обробки монтажних швів. Контроль якості виконаних робіт необхідний обов’язково і тільки після цього ви можете підписати акт виконаних робіт.
Ми завжди готові допомогти вам: як словом ( консультація), так і ділом (якісний та компетентний монтаж вікон і дверей).
Ми прагнемо впоратися із замовленням у найкоротші терміни, а це, безсумнівно, оцінить кожен з Вас. Ми – це команда досвідчених професіоналів, які бажають досягти успіху у своїй справі. Команда, яка намагається завжди бути на крок попереду конкурентів.

Comments are closed